NOWA strona Stowarzyszenia

Dziś jest 13 kwietnia 2013. Sądzę, że ten dzień będzie pierwszym oficjalnym dniem kiedy rusza nowa strona czyli ta na której jesteś teraz. Poprzednia strona czyli www.nhstowarzyszenieweteranow.cba.pl zostaje zawieszona. Zapewne w najbliższym czasie zostanie ona usunięta :]

Nowa strona robiona jest poprzez wordpress. Daje to o wiele więcej możliwości i jest łatwiejsze w obsłudze niż zabawa w html. Co prawda jeszcze nie opanowałem wszystkiego i pare rzeczy napewno nie robię tak jak powinienem ale sądzę, że z czasem się nauczę :)

                                                              Adrian Trela- administrator strony :D

23.02.13 Sobota Bokserska

23.02.2013 r. Wiślacka Sobota Bokserska.

W/w data będzie pamiątkową datą w historii Nowohuckiego Stowarzyszenia Weteranów i Sympatyków Boksu.
W barwach Stowarzyszenia po raz pierwszy boksował nasz zawodnik. Jest nim Mikołaj Róg. Gość ma 12 lat i waży 46 kg. Sam wiek i waga pozwala w przyszłości liczyć na jego sukcesy. W walce Mikołaj pokazał, że nasze wysiłki nie poszły na marne. Ale o tej działalności później.
Mikołaj boksował bardzo dobrze. Za przeciwnika miał zawodnika, który boksuje od 2 lat, toczył już 7 walkę i boksuje w Tiger Tarnów, klubie, dofinansowanym z kilku źródeł a dla Władz Tarnowa Tiger jest przysłowiowym oczkiem w głowie. Choć na pewno mają również swoje problemy. Jako ich przyjaciele nie życzymy im jednak choćby części naszych.
Od ponad 2 lat prosimy, błagamy samorządowców Nowej Huty o jakąkolwiek pomoc. W najlepszym wypadku wysilają się na obietnice z których się nie tylko nie wywiązują, mało tego oni zachowują się tak jakby z nami się nigdy nie widzieli, nigdy z nami nie rozmawiali. Chociaż zdarza się, że ktoś wychyla się z typowych działań nowohuckich samorządowców. Puki co nie podajemy umyślnie żadnych nazwisk, aby się nie osłuchały, ale to tylko kwestia czasu.
Wróćmy do walki Mikołaja. Mikołaj boksował naprawdę dobrze, bardzo ambitnie, co najważniejsze. Boksował ciosami prostymi, sierpami, z dołu. Oczywiście wiele mu brakuje, ale widać u niego bokserski ząb, chęć do walki, nie odpuszcza. Oby tak dalej. Jego przeciwnik to już bardzo dobry chłopak, widać u niego smykałę bokserską. Z Mikołajem będziemy oczywiście pracować na ile nas będzie stać, na ile nam nasze skromne warunki pozwolą. Nowa Huta takich „Mikołajów” ma więcej, ale trzeba dać im szanse wykazania się.
Nie dajmy się, samorządowcy niech prowadzą swoją grę a wy Droga Młodzieży przychodźcie do nas i trenujcie.
Do zobaczenia na Sali Gimnastycznej Gimnazjum nr 42 na os. Strusia w Nowej Hucie.

Franciszek Brewczyński
26.02.13

mikolaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj po walce obok Mariusza Wacha. Wielki bokser z NH oraz Mikołaj, który ma w planach być taki jak Mariusz.