Zdjęcia jak i „wakacje z boksem”

Przypadkiem usunąłem poprzedni wpis dotyczący ‚wakacji z boksem’. Poniżej jego orginalna treść.

Zdjęć nie jestem w stanie w tej chwili dodać mimo, że są już zrzucone na stronę i wystarczy je tylko zaznaczyć :/ Wchodząc w galerie zdjęć komp się wiesza i nie da się nic zrobić. W poniedziałek na 100% będą te nieliczne zdjęcia gdy pójdę do biblioteki czy kafejki…

Za utrudnienia PRZEPRASZAM :(

Wakacje z boksem.

Pomysł organizowania takich akcji nie jest nowy. Parę lat temu prowadziłem treningi w ramach takiej akcji, tyle tylko, że wtedy za to mi płacono a teraz nikt ani ja, ani ani trener Leszek Karyś, ani Pan Dyrektor Gimnazjum nr. 42 Łukasz Pająk nawet grosika nie dostanie. Tak zresztą jak za całość naszej działalności.

Pomysł zorganizowania akcji „Wakacje z boksem” wyszedł spontanicznie podczas omawiania terminarza naszych treningów na nadchodzący rok szkolny. Spojrzenie Dyrektora Pająka na sport jest przykładem człowieka szczególnego, który kocha sport. Sam jest entuzjastą Flagowego Futbolu Amerykańskiego, ale pomaga nam Weteranom boksu również dlatego, bo jak sam mówi ujęło go to, że my ludzie już o pożółkłych metrykach chcemy pomagać młodzieży, poprzez prowadzenie za darmo treningów dla nich.

Przepraszam, że zapytam.

Czy słyszą nas władze samorządowe Nowej Huty? Czy słyszy nas Pan Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta Krakowa? Czy słyszą nas wszyscy ci, którzy mogli by nam pomóc, ale udają, że nas nie widzą, że my istniejemy? Myślimy również o Panach Posłach.

Pozdrawiamy ich wszystkich.

Na treningi w ramach „Wakacji z boksem” nie przychodzą tłumy młodzieży na pewno nie pomaga w tym upalne lato, ale zacytuję słowa Prezydenta jednego z zacofanych krajów Ameryki Łacińskiej – „…jeśli poprzez sport uratujemy choćby jednego młodego człowieka to znaczy, że nasza działalność na rzecz sportu jest słuszna”

Oto kilka migawek z naszych treningów.

Pozdrawiamy.

Fr. Brew.

 

DSCN0425DSCN0422DSCN0426DSCN0420DSCN0419DSCN0418DSCN0422DSCN0416DSCN0415DSCN0414DSCN0417DSCN0412

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>